Odborné konzultace 733 659 492

Porovnání produktů

Pro porovnání nemáte vybrán žádný produkt.

Výběr matrace dle ceny

Aktuality

NASI PARTNERI

NAŠI PARTNEŘI

V naší prodejní síti naleznete zboží význačných českých a slovenských výrobců matrací, postelí, ložnicového nábytku, roštů, lůžkovin a dalšího vybavení pro Váš příjemný spánek a relaxaci.

TROPICO TROPICO
Divize TROPICO, součást Hilding Anders Česká republika a. s. je největším výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní na českém a slovenském trhu. Prostřednictvím renomovaných značek nabízí klasická i nadčasová řešení pro spánek každého z nás. Díky silnému zázemí nadnárodní společnosti, dlouholetým zkušenostem a nepřetržitému vývoji nových technologií si společnost Hilding Anders Česká republika a. s. vydobyla přední místo na českém i slovenském trhu.

CUREM CUREM
Špičkové technologie do Vaší ložnice. Speciální pěny CuremfoamTM mají jedinečné odlehčující vlastnosti při zachování maximální podpory těla. Luxusní matrace CUREM vyrábí celosvětový výrobce Hilding Anders v České republice.

D.P.V. D.P.V
Jeden z předních českých výrobců inovativních, vysoce kvalitních spánkových systémů, matrací, lamelových roštů, postelí a doplňků pro splnění Vašich individuálních potřeb. D.P.V. je zkratka pro perfektní kombinaci designu, technologie a ergonomie - skutečně jedinečného pohodlí pro každý typ spánku.

BMB
Společnost BMB, je předním českým výrobcem postelí a ložnicového nábytku navazujícím na tradici výroby dřevěného nábytku. Výrobky z bukového a dubového dřeva, případně z dýhovaných materiálů, splňují kvalitativní, technické a hygienické parametry a odpovídají nejpřísnějším požadavkům českých i evropských norem.

DOMESTAV DOMESTAV
Společnost DOMESTAV s.r.o. je česká firma, která vznikla za účelem nákupu a prodeje dřevěného nábytku, ale od roku 1998 se zaměřuje na vlastní výrobu nábytku z masivu. Domestav je nositelem certifikátu Český výrobce nábytku z masivu. Kvalita, design a dobré jméno nábytku na českém i zahraničním trhu je cílem této společnosti, která neustále vyvíjí nové modely pro uspokojení i toho nejnáročnějšího zákazníka.

%C3%81%C4%8CKO ÁČKO
Slovenská společnost zaměřená na textilní výrobu produktů pro spaní, převážně povlečení, ložné soupravy, polštáře, přikrývky, prostěradla a matrace. Snahou společnosti je držet krok se světovými trendy a technologiemi, tyto poznatky se snaží promítnout do své výroby a tím zároveň i do Vašich domovů. Neotřelý a nevšední design lůžkovin dává produktům firmy vyniknout mezi konkurencí.

AHORN
AHORN

Firma AHORN CZ, s.r.o je českým výrobcem lamelových roštů, matrací a polštářů. Nabízí široké a specializované portfolio výrobků, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V sortimentu má rošty a matrace nejrůznějších velikostí, materiálů, provedení a funkcí. Poradí si s výrobky standardními i atypickými. Ročně vyrobí cca 140 000 ks roštů.