Odborné konzultace 733 659 492

Porovnání produktů

Pro porovnání nemáte vybrán žádný produkt.

Výběr matrace dle ceny

Matrace BODY

přidat produkt k porovnání

porovnat

typické rozměry:

atypické rozměry:

dostupnost

skladem i
zavřít
Pro zobrazeni dostupnosti zboží, stavu skladu a ceny dopravy nejdříve vyberte rozměr zboží.

dodání

expedice do 24 hodin

doprava

zdarma

běžná cena

4 634,- Kč

naše cena

3 244,- Kč

Matrace BODY

K matraci nyní obdržíte zdarma polštář Bulánek Maxi jako dárek.

  • Příjemná středně tuhá partnerská matrace s rozdílnou tuhostí stran - strana se zelenou pěnou Flexifoam vyšší hustoty je tužší, bílá strana je měkčí.
  • Velmi vhodná i pro denním využívání (třeba jako pohovka) nebo v dětských a studentských pokojích.
  • Tlakově pojené jádro RE-80 zajišťuje vysokou odolnost a střední tuhostní charakteristiku matrace.
  • Matrace je vybavena 7 zónovou masážní profilací pro zajištění prokrvení pokožky a svalstva.
  • Špičkový potah BAMBOO se zvýšeným odvodem vlhkosti.
  • Nosnost matrace: 140kg
  • Výška matrace: 18 cm
  • Záruka matrace. 2 roky

Typické rozměry matrace: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200cm. Prodloužení o 10cm = příplatek +10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = +30% ceny. Atypické rozměry do rozměru 100x200 cm je možné zakoupit s přirážkou 15%.
Prodávající si vyhrazuje právo požadovat platbu předem na účet, při atypických či nestandardních rozměrech (nad š.100cm) a u matrací s vyšší cenou, nebo při objednávce více kusů. Fakturu obdržíte obratem.

Po najetí myší na ikony parametrů se zobrazí slovní popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matrace je pro maximální možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdělena do anatomických zón(různé tuhosti nebo profilace pěn v jednotlivých oblastech).Ložná plocha matrace je opatřena masážní profilací, která jemně masíruje a napomáhá tak k prokrvení, uvolnění svalstva a celkové relaxaci.Konstrukce poskytující vynikající oporu páteři.
Záruka Záruka na matraci je 2 roky.
Výška Výška matrace je 18 cm.
Uložení Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží.
Tvrdost Matrace má vyšší střední tuhost.Matrace má střední tuhost.
Mechanicky testováno Každý typ matrace je podroben náročným mechanickým testům, které stimulují její běžné každodenní použití. Tato matrace byla testována 80.000x.
Pratelnost a čištění Potah matrace lze bez poškození sejmout - je dělitelný na 2 poloviny pro snadné praní.Potah matrace se dá prát do teploty 60°C, nesmí se sušit v bubnové sušičce.
Vhodnost pro alergiky Potah je prošitý dutým vláknem pro maximální komfort, provzdušnění, odvod vlhkosti a podporu antialergických vlastností.Matrace je vhodná pro alergiky.
Doporučené užití Matrace má různou tuhost ložných ploch. Díky konstrukci je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Navíc s minimálním rizikem, že zvolíte špatnou tuhost. Partneři tak mají stejně vysoké matrace, avšak dle individuálních potřeb.Rodina
Nosnost Matrace je optimalizovaná pro zátěž do 140 kg.
Jádro Nová tepelně modifikovaná pěna s vlastnostmi blížícími se studené HR pěně.Pojená směs studených a Flexifoam pěn různé tuhosti

Zpět na výpis produktů