Odborné konzultace 733 659 492

Porovnání produktů

Pro porovnání nemáte vybrán žádný produkt.

Výběr matrace dle ceny

Matrace RAKETA GOLD 14cm

přidat produkt k porovnání

porovnat

typické rozměry:

dostupnost

není skladem i
zavřít
Pro zobrazeni dostupnosti zboží, stavu skladu a ceny dopravy nejdříve vyberte rozměr zboží.

dodání

dodání do 14 dnů

doprava

zdarma

běžná cena

7 834,- Kč

naše cena

3 290,- Kč

Matrace RAKETA GOLD 14cm

POUZE V E-SHOPU!

K matraci nyní obdržíte zdarma polštář Bulánek Maxi jako dárek.

Ortopedická matrace v sendvičové konstrukci, vyrobena z vysoce kvalitní pěny Flexifoam®. Matrace Raketa Gold disponuje rozdílnou tuhostí stran, řadí se tedy mezi partnerské matrace. Matrace je také vybavena 7mi masážními anatomickými zónami, které aktivně rozkládají vyvíjený tlak těla, zlepšují krevní oběh a zmírňují bolesti ortopedického charakteru.

Matrace je konstruována tak, aby docházelo ke správnému uložení páteře a nedocházelo tak během spánku k přeležení, častému otáčení a tím pádem i k buzení. Pěna Flexifoam® reaguje na tělesné teplo a tlak, a svým odlehčujícím efektem ulevuje celému tělu, hlavně kloubům (ramena, kyčle) a celkově tak pečuje o pohybový aparát. Druhá strana matrace je vyrobena z Visco pěny.

Matrace Gold byla testována mechanickými zátěžovými testy (40000x), při kterých byla dokázána její vysoká kvalita, životnost, a tím zaručena spokojenost jejich uživatelů.

Matraci Gold je vhodné uložit na pevné nebo polohovatelné lamelové rošty, případně na rošty laťkové. Matrace je též vhodné uložit na rošty motorové.

Matrace Gold je dodávána se snímatelným potahem Rhombus, který je vyroben ze 2 samostatných částí pro snadnou manipulaci při údržbě. Navíc můžete na jedné polovině spát, když druhou budete mít v pračce. Tento potah je prošitý PES rounem pro dobrý odvod vlhkosti a je pratelný na 60°C. (Teplota, při které se zničí většina nežádoucích mikroorganismů).

  • Výška matrace: 14cm
  • Nosnost matrace: do 125 kg
  • Záruka: 2 roky

Typické rozměry matrace: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200 a 180x200cm.

Po najetí myší na ikony parametrů se zobrazí slovní popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matrace je pro maximální možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdělena do anatomických zón(různé tuhosti nebo profilace pěn v jednotlivých oblastech).Konstrukce poskytující vynikající oporu páteři.
Záruka Záruka na matraci je 2 roky.
Uložení Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na polohovací rošt, matrace kopíruje polohovací rošt pod zátěží.
Tvrdost Matrace má vyšší střední tuhost.Matrace má střední tuhost.
Jádro Visco pěna (známá také jako líná pěna nebo termopěna) optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přizpůsobení matrace při všech polohách těla = komfort + maximální ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svým efektem vracení se do původní polohy. Snižuje počet otáčení při spánku.Nová tepelně modifikovaná pěna s vlastnostmi blížícími se studené HR pěně.
Mechanicky testováno Každý typ matrace je podroben náročným mechanickým testům, které stimulují její běžné každodenní použití. Tato matrace byla testována 40.000x.
Pratelnost a čištění Potah matrace lze bez poškození sejmout - je dělitelný na 2 poloviny pro snadné praní.Potah matrace se dá prát do teploty 60°C, nesmí se sušit v bubnové sušičce.
Doporučené užití Matrace má různou tuhost ložných ploch. Díky konstrukci je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Navíc s minimálním rizikem, že zvolíte špatnou tuhost. Partneři tak mají stejně vysoké matrace, avšak dle individuálních potřeb.
Výška Výška matrace je 14 cm.

Zpět na výpis produktů