Odborné konzultace 733 659 492

Porovnání produktů

Pro porovnání nemáte vybrán žádný produkt.

Výběr matrace dle ceny

Matrace HYPNOS SOFT

přidat produkt k porovnání

porovnat

typické rozměry:

atypické rozměry:

dostupnost

není skladem i
zavřít
Pro zobrazeni dostupnosti zboží, stavu skladu a ceny dopravy nejdříve vyberte rozměr zboží.

dodání

dodání do 14 dnů

doprava

zdarma

běžná cena

9 000,- Kč

naše cena

7 200,- Kč

Matrace HYPNOS SOFT

K matraci nyní obdržíte zdarma polštář Bulánek Maxi jako dárek.

Komfortní, pružná matrace vytvořená na základě přání našich zákazníků, primárně s jednou měkčí ložnou plochou ze strany opatřené bio a vico pěnou (strana Soft). Jádro matrace tvořené kvalitní studenou pěnou (HR), dodává matraci vyhledávanou "pružnost". HR pěna je tvořena velkými buňkami se silnou, částečně otevřenou stěnou, proto je odolnější a má vysokou prodyšnost.

  • Potah matrace: CASHMERE - snímatelný, pratelné na 60°C.
  • Nosnost: do 130 kg
  • Výška: cca 20cm
  • záruka: 5 let
  • Vhodné uložení: perforovaná deska,laťkový rošt nebo lamelové rošty i elektricky polohovatelné

Typické rozměry matrace: 80x195, 80x200, 85x195, 90x200, 90x190 a 100x200cm. Prodloužení o 10cm = příplatek +10%, o 20cm + 20% a o 30 cm = +30% ceny. Atypické rozměry do rozměru 100x200 cm je možné zakoupit s přirážkou 15%.
Prodávající si vyhrazuje právo požadovat platbu předem na účet, při atypických či nestandardních rozměrech (nad š.100cm) a u matrací s vyšší cenou, nebo při objednávce více kusů. Fakturu obdržíte obratem.

Po najetí myší na ikony parametrů se zobrazí slovní popis.

Ortopedické vlastnosti Ložná plocha matrace je pro maximální možný komfort a ortopedické vlastnosti rozdělena do anatomických zón(různé tuhosti nebo profilace pěn v jednotlivých oblastech).Ložná plocha matrace je opatřena masážní profilací, která jemně masíruje a napomáhá tak k prokrvení, uvolnění svalstva a celkové relaxaci.Konstrukce zajišťující ideální ortopedické vlastnosti.
Záruka Záruka na matraci je 5 let.
Výška Výška matrace je 20 cm.
Uložení Doporučené uložení na lamelový rošt, matrace je vhodná i na mechanický či motorový polohovací rošt, má vysokou kopírovatelnost.
Tvrdost Matrace je spíše měkčí.
Jádro Visco pěna (známá také jako líná pěna nebo termopěna) optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přizpůsobení matrace při všech polohách těla = komfort + maximální ortopedické vlastnosti. Je charakteristická svým efektem vracení se do původní polohy. Snižuje počet otáčení při spánku.Bio-HR pěny mají vlastnosti studených pěn, pro jejich výrobu jsou však vedle ropy, použity přírodní materiály (oleje ze sóji, skočce, řepky a slunečnice).studená/HR-pěna; z části otevřená buněčná struktura a silnější stěny buněk dávají matraci větší odolnost v tlaku, pružnost a lepší odvětrání.
Pratelnost a čištění Potah matrace lze bez poškození sejmout - je dělitelný na 2 poloviny pro snadné praní.Potah matrace se dá prát do teploty 60°C, nesmí se sušit v bubnové sušičce.
Vhodnost pro alergiky Potah je prošitý dutým vláknem pro maximální komfort, provzdušnění, odvod vlhkosti a podporu antialergických vlastností.Matrace je vhodná pro alergiky.
Nosnost Matrace je optimalizovaná pro zátěž do 130 kg.
Mechanicky testováno Každý typ matrace je podroben náročným mechanickým testům, které stimulují její běžné každodenní použití. Tato matrace byla testována 100.000x.

Zpět na výpis produktů