Matrace Maxi Flexi 15cm

Klasická sendvičová matrace s tužším pocitem ležení s pružnou středovou částí ve výšce, která padne každé posteli. Odolná a maximálně pružná matrace. Záruka 5 let.

Zobrazit celý popis >>
maxiflexijadro
NOVINKA
Doprava ZDARMA

Popis matrace Maxi Flexi

Klasická sendvičová matrace s tužším pocitem ležení s pružnou středovou částí ve výšce, která padne každé posteli. Odolná a maximálně pružná matrace. Záruka 5 let.

  • Odolná a maximálně pružná matrace s ortopedickými vlastnostmi s rozdílnou tuhostí ložných ploch a masážní profilací vyhoví širokému spektru uživatelů.

  • Flexifoam® (strana hard) - ortopedické 7- zónová ložná plocha z pružné, odolné a prodyšné pěny vyšší objemové hmotnosti s jemnou masážní profilací.

  • Flexifoam®  - stabilní jádro z pružné, odolné a prodyšné pěny vyšší objemové hmotnosti

  • Ortopedická profilace - pro uvolnění šíjového svalstva a ramenních kloubů.

  • Flexifoam® (strana soft) - ortopedická 5- zónová ložná plocha z pružné, odolné a prodyšné pěny střední objemové hmotnosti s jemnou masážní profilací.

  • Mikrofáze (95 °C) - příjemný potah podšitý klimatizačními vrstvami dutých vláken. Pratelný na vyvářku pro maximální čistotu a hygienu lůžka.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 5 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.

 

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 15cm včetně potahu

Tuhost matrace:
strana soft - měkčí a strana hard - tvrdší

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace

Počet zón:
strana hard 7 zón, strana soft 5 zón

Jádro matrace:
Flexifoam®

Ložná plocha:
Flexifoam®

Nosnost matrace:
do 130 kg

Potah na matraci:
Mikrofáze - snímatelný a pratelný na 95°C

Testování matrace:
80.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový i polohovací rošt

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 5 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?