Matrace Muriel 25cm

Ortopedická matrace s jádrem z taškových pružin a výztuhou z kokosových vláken na obou stranách. Pro největší pohodlí nabízí dvě různé tuhosti použitých pěn Flexifoam® v provedení Classic a 7-zónové uložení taškových pružin s odlišnou tuhostí.

Zobrazit celý popis >>
bulanek
Matrace Muriel
VÝPRODEJ %
Doprava ZDARMA
Zvolte rozměr
11 499 
6 990 
Celková cena 1 kusu 6 990 
+
Doprava ZDARMA
Český výrobce

Matrace Muriel

Ortopedická matrace s jádrem z taškových pružin a výztuhou z kokosových vláken na obou stranách. Pro největší pohodlí nabízí dvě různé tuhosti použitých pěn Flexifoam®  v provedení Classic a 7-zónové uložení taškových pružin s odlišnou tuhostí.

  • Pružinové jádro díky uložení každé pružiny zvlášť a speciálnímu členění pružin v 7 ergonomicky rozvržených zónách, z kvalitní české pružinové oceli, nabízí nejlepší reakci na pohyb, výborné ortopedické vlastnosti a skvělou prodyšnost.
  • Jádro je po obvodu vyztuženo masivními pěnovými bloky, které zajišťují oporu při vstávání. Kokos-latexová rohož ze 100% přírodních vláken palmy kokosové, podporuje tvrdost a nosnost až na 140kg.
  • Středně tuhá strana matrace se zelenou pěnou Flexifoam® vyznačující se výtečnou vzdušností, pružností, lehkostí, v neprofilovaném provedení Classic, 0,5cm vrstva kokosových vláken.
  • Tužší strana matrace s modrou pěnou Flexifoam®, též v provedení Classic a použití 1cm kokosových vláken.

Potah

  • Funkční potah MEDICOTT Silverguard - oboustranně prošívaný klimatizační vrstvou dutých vláken, pro lepší termoregulaci.
  • Dvojdílná konstrukce pro jednodušší údržbu.
  • Hypoalergenní, je pratelný na 95°C.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 3 roky. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: reg.hilding.cz/cs.

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 25cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední až tvrdší matrace

Zóny matrace:
7

Jádro matrace:
Taštičkové pružiny

Ložná plocha:
Flexifoam

Nosnost matrace:
do 140 kg

Potah na matraci:
Snímatelný, dělitelný a pratelný na 95°C 

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový rošt, laťový rošt, pevnou perforovanou desku

Záruka:
3 roky

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?