Dětská matrace Happy Kids 8 cm

Matrace pro miminka. Revoluční dvoudílná konstrukce (bez použití lepidel) této dětské matrace spojuje v jedno bezkonkurenční ventilační schopnosti materiálu Dryfeel a vynikající pevnostní parametry vysoce elastické studené pěny.

Zobrazit celý popis >>
Happy_kids
Dárek
Doprava ZDARMA
2 650 
Celková cena 1 kusu 2 650 
K vyzkoušení na prodejnách Prodejna MAPEMI Šumperk, MAPEMI Frýdek-Místek
+
Doprava ZDARMA
K matraci dárek ZDARMA
Český výrobce

Popis matrace

Revoluční dvoudílná konstrukce (bez použití lepidel) této dětské matrace spojuje v jedno bezkonkurenční ventilační schopnosti materiálu Dryfeel a vynikající pevnostní parametry vysoce elastické studené pěny.

  • Výška matrace je 8 cm
  • Tvrdší matrace - optimální tuhost pro miminko
  • Základním charakteristickým rysem této matrace je 100% provzdušnění a hygiena.
  • Matracový komponent z Dryfeelu je možné proplachovat.
  • Použití dvoucentimetrové vrstvy Dryfeelu snižuje také riziko opruzení a zabraňuje udušení dítěte při poloze na břísku.
  • Matraci lze používat, podle požadavku na provzdušnění horní vrstvy, oboustranně.

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?