(484×)

Matrace Dřevočal Lima

Nejprodávanější matrace českého výrobce matrací Dřevočal. Sedmizónová sendvičová matrace s volbou dvojí tuhosti.

Zobrazit celý popis >>
bulanek
drevocal lima
Nejprodávanější
Dárek polštář
Doprava ZDARMA
Již od
4 189 
Celková cena 1 kusu 4 189 
Této konfiguraci odpovídá 6 variant
Pro možnost zakoupení vyberte nejprve konfiguraci produktu
K matraci polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Český výrobce

Popis matrace Dřevočal Lima

Sedmizónová sendvičová matrace s volbou dvojí tuhosti. 

  • střed jádra matrace je zpevněn pojeným polyuretanem detail-lima
  • nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami MediFoam, které jsou tvarovány do masážních nopů - nopy zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku
  • nopy také přispívají k provzdušnění matrace - matracový potah leží jen na horních výčnělcích těchto nopů a může tak dokonale vysychat. V jádru matrace zůstává „suché klima“, které je neprostupné pro mikroorganismy.
  • matrace je vhodná na všechny typy roštů, s výjimkou motorového roštu 

 

Matrace LIMA byla navrhnuta pro zákazníky, kteří upřednostňují tvrdší spaní. Při její konstrukci jsme přihlédnuli k tomu, že jsou v oblibě vyšší matrace a také k tomu, aby byla cenově dostupná pro všechny. 

  • střed matrace tvoří 5 cm silná vrstva pojeného polyuretanu, který zabezpečuje její vyztužení
  • pro nosné vrstvy jsme použili kvalitní elastické pěny MediFoam, které jsou tvarovány do masážních nopů ve dvou tvrdostech

 lima-v-rezu

Tato matrace je na trhu nabízena od roku 2015 a již další rok získala ocenění Matrace roku na portálu Heureka. Její vlastnosti ocenili spokojení zákazníci v komentářích a v doporučeních pro ostatní potencionální kupující. Ocenění Matrace roku získala i za roky 2017, 2018 a 2019. Úspěšnost této matrace nejlépe vystihuje počet prodaných kusů, který se blíží neuvěřitelné hranici 100 000.heureka-hodnoceni 

Potahy

U matrací se dnes klade důraz nejen na jejich obsah, ale také na potahy.

Úplet

Vysoce kvalitní potah prošitý dutým vláknem. Potah je velmi příjemný na dotek, výborně odvádí vlhkost a rychle vysychá. Potah je možno prát na 60 °C. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Tento nejprodávanější potah poskytuje vysoký standard celé matrace. Složení potahu: 100% POLYESTER. 

AloeVera

Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbadensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku. Potah je pratelný na 60°C. Složení potahu: 100% POLYESTER. 

Lyocell

Materiál z čistého přírodního vlákna získaného ze dřeva technologií šetřící životní prostředí. Se všemi svými vynikajícími charakteristikami Vám poskytuje během spánku optimální pohodlí. K jeho předním vlastnostem patří vysoká absorpční schopnost a velmi rychlé odpařování. Tyto vlastnosti zaručují dokonalý pocit i pro osoby s vyšší potivostí. Mikrovlákna Lenzing Lyocell dodávají látce hedvábný lesk a jsou odolná a necitlivá k mikroorganismům. Potah je možno prát při 60° C. Složení potahu: 44% LYOCELL, 33% POLYAMID, 23% POLYESTER. 

SilverGuard

SilverGuard je jedinečná technologie, která zaručuje trvalou svěžest a hygienu během spánku. Eliminuje bakterie způsobující zápach a chrání před jejich usazováním. Ochrana je trvalá i po častém praní a čištění. Při kontaktu s pokožkou zachovává její přirozenou rovnováhu. Tento potah obsahuje přírodní viskózové vlákno, které ve spojení s moderním designem dodává textilii luxusní charakter. Zaručuje Vám absolutní čistotu a pohodlí. SilverGuard® úprava využívá stříbro jako jeden z nejstarších a nejznámějších způsobů ochrany před houbami a bakteriemi. Díky působení stříbrných iontů chrání textilii před mikroorganismy a zabraňuje jejich rozvoji přírodní cestou. SilverGuard® zajišťuje konstantní svěžest a hygienu lůžka, vysokou odolnost proti oděru a žmolkování. Potah je pratelný na 60°C. Složení potahu: 35% VISKÓZA, 2% POLYAMID, 63% POLYESTER. 

Medicott

Značkový typ pleteného potahu, který svým speciálním složením zabraňuje tvorbě a usazování domácích roztočů a tvorbě plísní. Roztoči žijí v tmavém, vlhkém a málo odvětrávaném prostředí, a tomu přesně odpovídá Vaše postel. Hlavní obživou pro roztoče jsou odpadávající buňky Vaší kůže. Ty jsou rozkládány plísněmi a tak se stávají stravitelnými pro prachové roztoče. Plíseň samotná způsobuje alergie spojené s dýchacími symptomy. Medicott je účinná složka látky, která zabraňuje v bavlně nebo v látkách s bavlněným základem vzniku plísní a současně přežití prachových roztočů. Medicott má vynikající antibakteriální účinky, kterých je dosaženo bez přídavku chemických látek. Tajemství úspěšného fungování spočívá v odstranění nečistot z vláken přírodní bavlny, čímž se zamezí potencionálnímu domovu plísní. Potah má dlouhotrvající účinek při pravidelné údržbě. Potah je pratelný na 60°C. Složení potahu: 40% BAVLNA, 35% POLYAMID, 25% POLYESTER. 

Levandule

Velmi příjemná luxusní látka, která obsahuje výtažky levandule lékařské. Levandule je oblíbená léčivá bylinka s charakteristickou vůní, známá pro svoje protizánětlivé, antiseptické a repelentní účinky. Pomáhá proti stresu, depresím, snižuje krevní tlak a potlačuje růst baktérií. Její zklidňující účinky jsou známé už z dávných dob, pozitivně ovlivňují kvalitu spánku, působí proti nespavosti a nervozitě. Levandule pomůže zmírnit svalové napětí a podpořit přirozenou regeneraci organismu. Jemná esence z levandule je skvělým pomocníkem pro hluboký a kvalitní spánek. Potah Lavandule patří mezi nejkvalitnější a nejoblíbenější potahy na trhu a zajistí Vašemu lůžku maximální komfort a hygienu. Složení potahu: 30,59% TENCEL, 69,41% POLYESTER. 

 

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 22cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední a tvrdší matrace - strana soft a strana hard

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením

Zóny matrace:
sedmizónová matrace

Jádro matrace:
pojenéný polyuretan - vyztužení

Ložná plocha:
MediFoam

Nosnost matrace:
do 140 kg

Potah na matraci:
Úplet, AloeVera, Lyocell, Medicott, SilverGuard, Levandule

Výrobce matrace:
Dřevočal

Vhodné uložení matrace:
na lamelový/polohovatelný rošt, nevhodná na motorový

Standardní záruka:
2 roky

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?