(1×)

Matrace Guard Air Hybrid 24cm 1+1 AKCE 2x polštář Antibacterial Gel ZDARMA

Vysoká sedmizónová ortopedická matrace s rozdílnou tuhostí stran v AKCI 1+1. Záruka 7 let. ZDARMA možnost volby matrace se zpevněnými boky, nebo jedním bokem pro snazší vstávání.

Zobrazit celý popis >>
specialni a antibacterial
Matrace Tropico Air Hybrid
Polštář ANTIBACTERIAL GEL ZDARMA
Zpevněné boky
Doprava ZDARMA
24 200 
Celková cena 1 kusu 24 200 
K vyzkoušení na prodejnách Prodejna MAPEMI Šumperk, MAPEMI Frýdek-Místek
+
Při koupi matrace 1+1 zadejte 1 kus a automaticky Vám zašleme 2 kusy!
Doprava ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK
K matraci polštář Antibacterial Gel ZDARMA

Popis matrace Guard Air Hybrid

Vysoká sedmizónová ortopedická matrace s rozdílnou tuhostí stran. Záruka 7 let.

Vysoká pružnost matrace snadou změnu polohy těla pro nerušený spánek a snadné vstávání. Matrace je vhodná pro všechny proporce těla.  

AKCE - 2x polštář ANTIBACTERIAL GEL ZDARMA.

  • Zelenou vrstvu matrace tvoří hybridní pružná pěna HY. Tato velmi odolná pěna spojuje výhody studené pěny (vzdušnost + pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a paměťové pěny (přizpůsobivost). Profilace s funkcí zvýšené schopnosti odvádět z jádra vzdušnou vlhkost. 
  • Modrá tužší varianta hybridní pružné pěny dodává matraci přirozenou tuhost. Je spojená s měkčí stranou pomocí technologie Spine Protector - 5 zónový hřebenový zámek bez použití lepidel.
  • Ramenní zóny matrace pro spánku na boku upravují tuhost. V oblasti pánve je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmotnosti. Je zároveň šetrná ke kyčelním kloubům.
  • Tužší světle zelenou stranu matarce tvoří pěna Flexifoam®. Její předností je vzdušnost, pružnost a lehkost. Má podobné vlastnosti, jako studená pěna.
  • Snímatelný a pratelný potah matrace Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® má dvojdílnou konstrukci. 1/2 tvoří potah s paměťovou pěnou a 1/2 potah s dutými vlákny.Odvětrání matrace pomáhá ventilační 3D mřížka s funkcí Thermo Control. Potah díky paměťové (visco) pěna kopíruje tělo, odlehčuje klouby a má relaxační účinky.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 7 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.   

Bez příplatku možno objednat matrace se zpevněnými boky, nebo jedním bokem pro snazší vstávání. Když si nezvolíte – nevadí, budeme Vás telefonicky kontaktovat a vše si upřesníme.

 

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 24cm včetně potahu

Tuhost matrace:
spíš tvrdší matrace - strana soft měkčí a strana hard tvrdší

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace

Počet zón:
7

Jádro matrace:
Hybridní pěna Blue se studenou pěnou v oblasti pánve a ramen

Ložná plocha:
Hybridní pěna a Flexifoam pěna

Nosnost matrace:
do 150 kg

Potah na matraci:
Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s Thermo Air Control s přírodními vlákny Tencel Lyocell - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C a 30°C

Testování matrace:
150.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový i polohovací rošt

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 7 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?