České matrace

Matrace vyrobené v České republice. Oblíbené české značky matrací Tropico, Curem, Spirit Superior a D.P.V..

logo_tropico1Matrace Tropico

Společnost TROPICO PLUS CZ a.s. byla založena v roce 2000 a postupně si vydobyla pozici lídra českého a slovenského trhu. Na českých matracích TROPICO spí každý druhý Čech či Slovák. V nabídce naleznete základní, levné matrace i špičkové, luxusní matrace. Matrace Tropico obsahují pouze certifikované, zdravotně nezávadné materiály vyráběné s ohledem na životní prostředí například v Belgii, Německu, Švýcarsku a samozřejmě České republice. Kompletní proces výroby matrací a kompletace probíhá v našem výrobním závodě v Hořicích. 

logo_curemMatrace Curem

Luxusní matrace Curem jsou vyráběny vznikají speciální technologií nástřiku pěny. Při ulehnutí na matraci optimálně rozloží tlak těla a navodí tělu velice příjemný pocit "stavu beztíže". Kombinace různých tuhostí a typů pěn CurefoamTM umožňuje při ležení na matracích Curem docílit nejvyšší možné stability páteře při všech režimech spánku (na zádech, na boku, ...) i při pouhé relaxaci. Na matrace Curem je poskytována záruka 10 let.  

logo_spiritMatrace Spirit Superior

Řada matrací Spirit Superior přináší širokou nabídku prvotřídních materiálů a tuhostí. Vybrat si můžete z matrací z ložnou plochou z extra pružného latexu, odolné X-dura pěny i přizpůsobivé paměťové pěny. Na matrace Spirit Superior je poskytována záruka 10 let. 

 

logo-DPV 

Matrace D.P.V.

Česká firma D.P.V. , S.r.o. se po dobu své existence se propracovala mezi největší výrobce matrací do postelí v ČR. Vývoj materiálů, rozličnost zpracování, různé typy průřezů jednotlivých matrací a používání vysokogramážní pěn zaručují zákazníkům dlouhou životnost matrací do postelí.