Splňte si svůj dětský sen a vydejte se do vesmíru

Toužili jste v dětství stát se kosmonautem? Let do vesmíru vám sice nezajistíme, ale pocit podobný stavu „bez tíže“, jaký zažívají letci v raketách, ano. Splňte si svůj sen a vyzkoušejte luxusní matrace Curem. Díky špičkovým vlastnostem moderní pěny Curefoam ™ , ze které jsou vyrobeny, budete každou noc spát hlubokým a kvalitním spánkem

CuremfoamTM pěna podporuje krevní oběh i správné uložení páteře

Pro výrobu této jedinečné vysokoobjemové viscoelastické pěny byly využity nejnovější poznatky vědy a výzkumu. To se projevuje v jejích vlastnostech, o kterých by se nám před pár lety ani nesnilo. Jaké to jsou?

Po zahřátí matrace na vaši teplotu budete mít pocit, jako by vás „objala“. Svoji přizpůsobivost totiž nejvíce projeví po absorbování lidského tepla.
Dovolí vám ležet dlouhou dobu v jedné poloze, aniž by došlo k přerušení krevního oběhu kvůli otlaku. Díky schopnosti rozložit vaši váhu na co největším možném povrchu se budete méně otáčet a více si odpočinete.
Při všech režimech spánku uloží vaši páteř do optimální polohy, ať už tedy ležíte nejčastěji na boku, na zádech či na břichu, váš spánek bude vždy dostatečně komfortní. Matrace Curem poskytují ideální ortopedické vlastnosti.
Zmírní vaše vleklé bolesti namáhaných svalů a kloubů, případně předejde jejich vzniku a rozšíření.

Co dělá „luxusní matrace Curem“ luxusními?

Luxusní matrace Curem vznikají speciální technologií nástřiku pěn CuremfoamTM několika typů a tuhostí. Na svět se tak dostávají různé modely matrací, vybírat můžete dle vlastního přání z několika výšek, tuhostí a dalších vlastností. Široká nabídka uspokojí každého zájemce.


Než se matrace dostanou na trh, prochází důkladným klinickým hodnocením a náročnou zátěžovou zkouškou. Každý prototyp je podroben mechanickým testům, při kterých se sleduje stupeň proležení, změkčení a deformace. Matrace Curem dosahují 99-100% odolnosti, což výrobci umožňuje poskytnout na ně unikátní záruku 10 let. Jednotlivé modely jsou navíc testovány měřicím přístrojem ERGOCHECK (speciální podložce s mnoha senzory), který zkoumá reakci matrace na různé zatížení. Podle toho se upravuje její tuhost a složení tak, aby maximálně vyhovovala dané cílové skupině uživatelů.


Vysoký komfort relaxace a spánku na matracích Curem zvyšuje luxusní potah Galaxy. Látka, ze které je potah vyroben, je pevná a odolná proti otěru a žmolkování, nenavlhá, má minimální sklon k nabíjení statickou elektřinou. U modelů C2000, C3500, C4500 a C7000XD.

Klidný spánek a relaxace pro všechny

Aby byl váš spánek na matracích Curem skutečně komfortní, všechny použité materiály dosahují nejvyšší možné kvality. Z mnoha modelů si vyberou ženy i muži. Už cítíte, jak vaše tělo odpočívá? Nenechte se rušit a vydejte se do nekonečného světa „beztíže“. Přejeme vám sladké sny.