(1×)

Matrace Alpine Blue Air 22cm

Perfektně vzdušná matrace ze studené pěny s dvěma funkčními stranami - tužší latexovou a měkčí paměťovou. Propracovaný ortopedický zónový systém podpírá tělo a uvolňuje znavené svalstvo v každé poloze, po celou noc. Záruka 7 let.

Zobrazit celý popis >>
tom carbon
15541-alpine_blue_air_kompo_ergb_01
Anatomický polštář ZDARMA
Nosnost až 150kg
Doprava ZDARMA

Popis matrace Alpine Blue Air

Perfektně vzdušná matrace ze studené pěny s dvěma funkčními stranami - tužší latexovou a měkčí paměťovou. Propracovaný ortopedický zónový systém podpírá tělo a uvolňuje znavené svalstvo v každé poloze, po celou noc. Záruka 7 let.

zdravotni

  • prvotřídní materiály v jedné matraci: latex, paměťová a studená pěna
  • LATEX AIR | TUHÁ STRANA MATRACE - vynikající termoregulace, pružnost pohodlí, odolnost.
  • Latex, který dýchá - perforace odvětrává pot z matrace a udržuje lůžko suché a čisté.
  • VISCO AIR | MĚKČÍ STRANA MATRACE - paměťová pěna znamená pohodlí a odlehčení pohybového ústrojí. Poskytuje relaxaci znavenému tělu, odlehčuje klouby a uvolňuje svaly. Svojí vynikající schopností kopírovat kontury těla jej podpírá a pomáhá udržet páteř v optimální poloze.
  • Nelepená vrstva, která s každým pohybem těla provětrá celou matraci.
  • DOKONALÉ POHODLNÉ A VZDUŠNÉ JÁDRO - ortopedická 7- zónová konstrukce s paměťovou pěnou bez lepení a prodyšným, pohodlným latexem. Objemové hmotnosti vrstev 35 - 65 kg/m3 s nejdelší možnou mechanickou i hygienickou životností.
  • CITLIVÉ RAMENNÍ ZÓNY, VÝZTUHA V OBLASTI PÁNVE - ramenní zóny citlivě upravují tuhost. Oceníte je při spánku na boku, kdy matrace napomáhá odlehčit ramenní kloub. Nedochází tak k „přeležení“. V oblasti koncentrovaného tlaku (v oblasti pánve) je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmotnosti. Je zároveň šetrná ke kyčelním kloubům.
  • ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH - vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti); zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis™ předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C).

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 7 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz

Videoprohlídka

6115-parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 22cm včetně potahu

Tuhost matrace:
tvrdší matrace - strana soft měkčí (černá pěna) a strana hard tvrdší (bílá)

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace

Počet zón:
5

Jádro matrace:
hybridní pěna

Ložná plocha:
líná pěna a na druhé straně latex

Nosnost matrace:
do 150 kg

Potah na matraci:
Aegis s Thermo Air Control - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C

Testování matrace:
150.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový i polohovatelný rošt

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 7 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?