Matrace Austin Air Geltouch 26cm AKCE 1+1

Unikátní Hybridní pěna GelTouch a studená pěna na ložné ploše přináší svalovou relaxaci a úlevu kloubům při zachování vysoké míry prodyšnosti. Vhodné i pro osoby, které se více potí. AKCE 1+1. Záruka 7 let.

Zobrazit celý popis >>
Matrace Austin Air GelTouch
AKCE 1+1
Doprava ZDARMA
47 980 
23 990 
Celková cena 1 kus 23 990 
+
Při koupi produktu v AKCI 1+1 zadejte 1 kus a automaticky Vám zašleme 2 kusy!
K matraci polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ VÝROBEK

Popis matrace Austin Air GelTouch

Unikátní Hybridní pěna GelTouch a studená pěna na ložné ploše přináší svalovou relaxaci a úlevu kloubům při zachování vysoké míry prodyšnosti. Vhodné i pro osoby, které se více potí. AKCE 1+1. Záruka 7 let.

  • jádro s vysokým počtem taškových pružin – MultiPocket s vynikajícím ortopedickými vlastnostmi, vysokým komfortem spánku a odolností
  • Hybridní pěna GelTouch (strana soft) spojuje hebkost latexu s dokonalou distribucí tlaku gelových matrací. Vysoce prodyšná, napomáhá správné termoregulaci.
  • Studená pěna - pro ještě větší pružnost ložné plochy je použita studená pěny střední tuhosti s výbornou odrazovou pružností pro snadné otáčení.
  • Multi Pocket pružinové jádro konstruované do 7 anatomických zón, precizně podpírá a kopíruje tělo v každé poloze. Robustní pěnový rám pro stabilitu konstrukce a pohodlné vstávání.
  • Kokosová deska - roznášecí deska o výšce 1 cm z lisovaného kokosového vlákna dodává matraci tuhost, odolnost a stabilitu.
  • Potah Tencel® (60 °C) je odolný a pružný. Skvěle odvádí pot a snadno se zbavuje vlhkosti díky přírodním vláknům Tencel® Lyocell®.  Je vybaven oboustranně klimatizačními vrstvami dutých vláken vysoké gramáže (400 g/m2) pro správné klima na lůžku a omezení potivosti.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 7 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.

parametry

Parametry matrace

Výška matrace:
cca 26cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední a vyšší tuhost

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace

Počet zón:
7

Jádro matrace:
multipocket taškové pružiny a studená pěna

Ložná plocha:
hybridní GelTouch pěna a studená pěna

Nosnost matrace:
do 145 kg

Potah na matraci:
Tencel s Thermo Air Control - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C

Testování matrace:
150.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový rošt i pevnou perforovanou desku

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 7 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?