Matrace Curem C 3000 HY

Pohodlná, pevná a pružná luxusní paměťová matrace Curem - podepře i robustní postavy. Tělesný i duševní pocit stavu beztíže, pohodlí a odlehčení těla. Matrace se zvýšenou odolností, tuhostí a pružností díky použití 1 paměťové, 1 hybridní (vzdušnost, pružnost, odolnost) a 1 pružné pěny. Záruka 10 let.

Zobrazit celý popis >>
SLEVA A CARBON
curem C 3000 HY
Anatomický polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
14 990 
Celková cena 1 kusu 14 990 
Varianta: 90x200 cm, výška 22 cm
+
bila
Záruka 10 let
K matraci polštář ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace Curem C 3000 HY

Pohodlná, pevná a pružná luxusní paměťová matrace Curem - podepře i robustní postavy. Tělesný i duševní pocit stavu beztíže, pohodlí a odlehčení těla.

Matrace se zvýšenou odolností, tuhostí a pružností díky použití 1 paměťové, 1 hybridní (vzdušnost, pružnost, odolnost) a 1 pružné pěny. Záruka 10 let.

Vysokoobjemové pěny Curemfoam™ jsou vyrobené unikátní technologií nástřiku paměťové pěny s velmi vysokou objemovou hmotností. Díky tomu dokonale okopírují tělo ve všech bodech a dokáží navodit "stav beztíže". Technologie IQ Comfort optimalizuje tlak na tělo dle hmotnosti a tvaru postavy. Matrace se tak tělu dokonale přizpůsobí, tělo odlehčí a spánek je kvalitnější, protože eliminuje nutnost střídání spánkových poloh během noci. Matrace drží Švýcarský certifikát AEH+ a při vývoji byla testována v testovacím centru SleepLab ve Švýcarsku. Matrace prošla 200 000 testovacích cyklů.

  • MEDIUM VISCO 50 - vrstva paměťové pěny medium CuremfoamTM zajištuje přirozenou tuhost a vetší podporu

  • STRONG HYBRIDE 40 - vrstva pružné hybridní pěny (hybridní pěna = spojuje výhody studených pěn a latexu; oproti studeným pěnám zvýšená odolnost pri trvalém zatížení, vyšší vzdušnost, pružnost a skvělá termoregulace)

  • BASE MASTER - 7- zónové ortopedické jádro dodává odrazovou pružnost, vzdušnost a přirozenou tuhost. Curem-Core inteligentní profilace chytře optimalizuje tuhost dle zatížení (matrace je jednostranná, tuhost 8-9).

  • CUREM CRISS-CROSS PRATELNÝ POTAH (60/40 °C) - Criss-Cross je funkční potah, přesne kopírující tvar matrace a křivky těla. Vyroben je z přírodních vláken Lyocell (přírodní hebkost, jemnost a prodyšnost), Elastanu (perfektní pružnost a tvarová stálost) a Polyesteru (snadné praní, pevnost, odolnost). Potah je opatřen zipem na spodní straně matrace – lze jej snadno sejmout a prát (60 °C) nebo čistit. Spodní strana je navíc opatřena protiskluzovou úpravou ANTI-SLIP (pratelnou na 40 °C) – matrace Curem jsou tak vhodné prakticky pro jakékoli základny postelí, včetně kontinentálních.

  • SANIGUARD potlačuje výskyt bakterií, pachu a plísní, čímž výrazně redukuje výskyt roztočů a většiny dalších alergenu.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 10 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

 logo_sleeplab CUREM (1)

 

Videoprohlídka

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 22cm včetně potahu

Tuhost matrace:
tvrdší matrace - pevná, pocitově nejtužší z matrací Curem. Inteligentní technologie IQCOMFORT - nastaví svoji tuhost dle hmotnosti uživatele

Jádro matrace:
CuremfoamTM - Base Master

Ložná plocha:
CuremfoamTM - Medium Visco 50, Strong Hybride 40 -hybridní pěna

Nosnost matrace:
do 150 kg

Potah na matraci:
Curem Criss Cross – hebký na dotek, snímatelný a pratelný na 60°C a protiskluzová část na 40°C

Testování matrace:
200.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Curem

Vhodné uložení matrace:
na lamelový/polohovatelný rošt s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 10 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?