(2×)

Matrace Curem C 3500 AKCE 1+1

Vysoká matrace s unikátní vysokoobjemovou pěnou Curemfoam™. Nejtužší z řady Curem. Dokonale okopíruje tělo a poskytne mu vynikající podporu. Záruka 10 let.

Zobrazit celý popis >>
SLEVA A CARBON
curem-c3500
2x Anatomický polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
29 980 
Celková cena 1 kusu 29 980 
K vyzkoušení na prodejnách Prodejna MAPEMI Šumperk, MAPEMI Frýdek-Místek
Varianta: 90x200 cm, výška 22 cm
+
Při koupi matrace 1+1 zadejte 1 kus a automaticky Vám zašleme 2 kusy!
bila
Záruka 10 let
K matraci polštář ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace

Nejtužší z řady Curem. Dokonale okopíruje tělo a poskytne mu vynikající podporu.

Vysokoobjemové pěny Curemfoam™ jsou vyrobené unikátní technologií nástřiku paměťové pěny s velmi vysokou objemovou hmotností. Díky tomu dokonale okopírují tělo ve všech bodech a dokáží navodit "stav beztíže". Technologie IQ Comfort optimalizuje tlak na tělo dle hmotnosti a tvaru postavy. Matrace se tak tělu dokonale přizpůsobí, tělo odlehčí a spánek je kvalitnější, protože eliminuje nutnost střídání spánkových poloh během noci. Matrace drží Švýcarský certifikát AEH+ a při vývoji byla testována v testovacím centru SleepLab ve Švýcarsku. Matrace prošla 200 000 testovacích cyklů.

  • Zelená antibakteriální vysokoobjemová paměťová pěna Super Volume VISCO tělo odlehčí, podpírá a navozuje "stav beztíže". 
  • Pod zelenou paměťovou pěnou se nachází vrstva paměťové pěny Medium VISCO, která zajišťuje přirozenou tuhost a větší podporu.
  • ve spodní části matraci stabilizuje 7-zónové ortopedické jádro. Dodává matraci pružnost, tuhost a díky inteligentní profilaci optimalizuje tuhost matrace dle zatížení (matrace je jednostranná, tuhost 7-8)
  • Snímatelný a pratelný potah Curem Criss Cross přesně okopíruje tvar matrace a křivky těla. Spodní část potahu matrace je protiskluzová, a tak je možné matraci umístit i na postel bez bočnic nebo čel. Potah obsahuje přírodní vlákna pro omezení pocení i povrchovou úpravu proti plísním, roztočům a bakteriím. 

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 10 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

 logo_sleeplab CUREM (1)

 

Videoprohlídka

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 22 nebo 25cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední tuhost matrace - optimální tuhost pro každého. Paměťové pěny CuremfoamTM s inteligentní technologií IQCOMFORT - nastaví svoji tuhost dle hmotnosti uživatele

Jádro matrace:
CuremfoamTM - Base Master

Ložná plocha:
CuremfoamTM - Super Volume VISCO 85 kg/m3

Nosnost matrace:
do 130 kg

Potah na matraci:
Curem Criss Cross – velice příjemný na dotek, snímatelný a pratelný na 60°C a protiskluzová část na 40°C

Testování matrace:
200.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Curem

Vhodné uložení matrace:
na lamelový/polohovatelný rošt s maximálním rozestupem lamel 4 cm

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 10 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?