Matrace Excelent 19cm

Luxusní oboustranná matrace z kvalitní studené pěny s různou tuhostí umožňuje pouhým otočením matrace výběr měkčího nebo tvrdšího ležení. Záruka 5 let.

Zobrazit celý popis >>

Produkt již není dostupný.

Excelent
Dárek polštář
Akce
Doprava ZDARMA
K matraci polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA

Popis matrace

Luxusní oboustranná matrace z kvalitní studené pěny s různou tuhostí umožňuje pouhým otočením matrace výběr měkčího nebo tvrdšího ležení. Záruka 5 let.

  • Bílou a modrou stranu matrace tvoří studená pěna s různou tuhostí. Výhodou této pěny je její pružnost a vzdušnost. Vyznačuje se také dlouhou životností. 
  • 3D AIR 7-zónová profilace zabezpěčí ideální podporu zad a komfort při spánku. 
  • Snímatelný pratelný potah je vyrobený z hypoalergenních materiálů. Ideální řešení pro alergiky. Díky materiálu, který obsahuje účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu. Potah je prošívaný aktivním stříbrem, které se vyznačuje antibakteriálními vlastnostmi, pomáhá při boji s roztoči a ničí spóry hub a plísní. Díky tomu je matrace hygienicky svěží a bez zápachu.
parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 19cm včetně potahu

Tuhost matrace:
středně tuhá až tuhá matrace

Partnerská matrace
ANO

Jádro matrace:
Coolfley pěna

Ložná plocha:
1. strana - studená pěna (tvrdší), 2. strana - studená pěna (měkčí)

Nosnost matrace:
do 120 kg

Potah na matraci:
Aloe Vera

Výrobce matrace:
TEXPOL

Výroba matrace na míru:
ano

Vhodné uložení matrace:
na lamelový rošt i laťkový rošt

Standardní záruka:
5 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?