Pokud bydlíte v Hradci Králové a okolí a zvažujete nákup nové matrace, tak u nás najdete kvalitní matrace vyrobené v Česku.

Vybírat můžete z neprodávanějších značek, jako jsou Matrace Tropico, Curem, Spirit Superior, Dřevočal, D.P.V. (Řešeto) nebo Ahorn. Můžete si vybrat mezi matracemi pro jednotlivce, páry nebo děti. Nabízíme také certifikované zdravotní matrace, které poskytují výjimečnou podporu vašemu tělu a napomáhají předcházet proleženinám, bolestem zad a krční páteře.

Naše matrace jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a disponují moderními technologiemi, které zajišťují optimální komfort a odolnost. A abychom vás ještě více potěšili, při nákupu matrace získáte dárek.

Dopravu v rámci Hradce Králové a okolí u matrací nad 1 500 Kč poskytujeme zdarma. Vaše objednávky budou expedovány do 48 hodin od jejich potvrzení, abyste mohli co nejdříve vychutnat svůj nový spánek na kvalitní matraci.

Neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle +420 607 010 106 každý den mezi 9:00 až 18:00 hod., kde Vám s výběrem rádi poradíme.

Vaše pohodlné spaní je jen pár kliknutí daleko.