(6×)

Matrace Kolos Bio Ecology 24cm 1+1

Oboustranná matrace s bio a gelovou hybridní pěnou v AKCI 1+1. Robustní partnerská matrace s velkým rozdílem v tuhosti stran. Záruka 6 let.

Zobrazit celý popis >>
bulanek
kolos_bio_ecology
2x Dárek polštář
Doprava ZDARMA
21 980 
Celková cena 1 kusu 21 980 
K vyzkoušení na prodejně MAPEMI Frýdek-Místek
+
Při koupi matrace 1+1 zadejte 1 kus a automaticky Vám zašleme 2 kusy!
K matraci polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace Kolos Bio Ecology

Oboustranná matrace s bio a gelovou hybridní pěnou. Robustní partnerská matrace s velkým rozdílem v tuhosti stran. Záruka 6 let.

  • nelepené jádro s provětrávacími kanálky pro maximální hygienu a omezení pocení

  • jednotlivé strany matrace mají velký tuhostní rozdíl

  • super pružná a tuhá strana a super jemná a kopírující hybridní pěna na měkčí straně (fialová) "Latex-Gel touch" . Okouzlující jemnost pohodlí, vysoká opora pro tělo díky zpevněné střední vrstvě. Optimální rozložení tlaku se blíží gelovým matracím. Vysoce prodyšná, napomáhá správné termoregulaci.

  • tužší strana matrace ze studené NATUR pěny vysoké objemové hmotnosti a velmi vysoké odrazové pružnosti zajišťuje pevnost, zvýšenou nosnost, odolnost a tužší pohodlí. Vynikající vzdušnost díky otevřenější buněčné struktuře (další stupeň omezující pocení).

  • matrace bez lepidel - nelepená konstrukce s nelepeným hřebenovým spojem s vnitřními větracími kanálky zajišťuje maximální možnou vzdušnost a omezení potivosti. Díky způsobu profilace styčných ploch je matrace dokonale pevná. Střední část je vyrobena z robustní a odolné pružné pěny.

  • pratelný potah s přírodními vlákny - odolný bílý potah Tencel s přírodními vlákny. Vynikající termoregulační schopnosti - potah je navržen doopravdy „na tělo“. Perfektní volba proti pocení. 

  • Technologie Thermo&Air Control - speciální odvětrávací systém potahu skvěle spolupracuje s jádrem matrace. Zajišťuje termoregulaci, tedy spánek bez přehřívání a pocení či přílišného ochlazování. Pomáhá udržet lůžko suché a hygienicky čisté.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 6 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

 

Videoprohlídka

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 24cm včetně potahu

Tuhost matrace:
strana soft - měkčí a strana hard - tvrdší, vyšší tuhost matrace

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace

Počet zón:
5

Jádro matrace:
Flexifoam®

Ložná plocha:
Studená Natur pěna a Hybridní pěna GelTouch

Nosnost matrace:
do 145 kg

Potah na matraci:
Thermo - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C

Testování matrace:
100.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový i polohovací rošt

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 6 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?