Matrace Latex Supreme 20cm

Luxusní celolatexová matrace s provzdušňujícími kanálky uspořádanými do 7 anatomických zón. Záruka 5 let.

Zobrazit celý popis >>
bulanek
LATEX_SUPREME
Dárek polštář
Doprava ZDARMA
11 990 
Celková cena 1 kusu 11 990 
+
K matraci polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace Latex Supreme

Luxusní celolatexová matrace s provzdušňujícími kanálky uspořádanými do 7 anatomických zón. Záruka 5 let.

Celolatexová matrace vhodná pro alergiky i astmatiky. Skvělá podpora těla ve všech spánkových polohách, pro ideální podporu správné polohy páteře. Vhodná pro všechny věkové kategorie – od dětí, přes dospělé i jako matrace pro seniory, kteří potřebují zvýšenou péči o klouby. 

  • LATEX - téměř nezničitelné ortopedické jádro z jednoho kusu latexu s objemovou hmotností 65 kg/m3. Díky perforacím má 7 anatomických zón a je prodyšné.
  • RAMENNÍ ZÓNY (ZMĚKČUJÍCÍ PERFORACE) - uvolňují ramena při spánku na boku a šetrně tak pečují o ramenní klouby a napomáhají zamezit „přeleženíramene“. Profilace zároveň zajistí odvětrání jádra.
  • POTAH AEGIS (60 °C) - vysoký podíl přírodních vláken Tencel®/viskóza (49 %) s povrchovou úpravou Aegis™ (antibakteriální a protiroztočové vlastnosti, zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče a je prevencí vzniku plísní). Předurčuje matraci jako nejlepší volbou pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 5 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 20cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední

Zóny matrace:
7

Jádro matrace:
Latex monoblok

Ložná plocha:
Latex monoblok

Nosnost matrace:
do 135 kg

Potah na matraci:
Snímatelný, dělitelný a pratelný na 60°C Aegis Tencel

Testování matrace:
80.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový/polohovatelný rošt 

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 5 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
Lubomír Lilge
19.10.2022 21:17

Dobrý den,

Latex Supereme je celolatexová matrace s kombinací přírodního a syntetického latexu. Přesný podíl přírodního latexu neznám, obvykle se jedná o 13-30%.

Odpovědět
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?