(2×)

Matrace Šárka Tropico 1+1

Dětská matrace se vzdušným latexem, pružnou studenou pěnou a prošívaným potahem pratelným na vyvářku v AKCI 1+1. Rozdílná tuhost stran.

Zobrazit celý popis >>
Šárka Tropico
2x Dárek polštář
AKCE 1+1
Doprava ZDARMA
10 980 
Celková cena 1 kusu 10 980 
Varianta: 90 x 200 cm, Výška 15cm
+
Při koupi produktu v AKCI 1+1 zadejte 1 kus a automaticky Vám zašleme 2 kusy!
K matraci polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace Šárka Tropico

Dětská matrace se vzdušným latexem, pružnou studenou pěnou a prošívaným potahem pratelným na vyvářku v AKCI 1+1. Rozdílná tuhost stran.

  • Zdravotně nezávadné lepení na vodní bázi. Mechanicky a ergonomicky testovaná. Zdravotně nezávadné materiály. Rozdílná konstrukce a pružnost stran.

  • LATEX: Pružný, odolný, s podílem přírodních surovin a vysokou objemovou hmotností 60 kg/m3 . Pohodlí, vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti. Měkčí strana.

  • STUDENÁ PĚNA (HR): Tužší strana matrace. 37 kg/m3. Maximální pružnost, prodyšnost a odolnost. Konstrukce respektuje potřeby těla dospívajících uživatelů.

  • 4COMFORT - TUHOST PRO KAŽDÉHO: Rozdílná tuhost stran, a navíc odlišená tuhost ramenních zón (3 dírky = měkčí, 2 dírky = tužší). Získáte 4 tuhosti v 1 matraci: minimální riziko špatné volby.

  • Oblíbená česká matrace Tropico s lety prověřenou konstrukcí. 15 let úspěšně na trhu.

  • Potah Thermo (60 °C) Jedinečný termoregulační potah s přírodními vlákny Tencel® Lyocell® (32 %) udržuje stabilní teplotu lůžka. Perfektní volba proti pocení. Potah je příjemný na dotek a velmi odolný. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 3 roky. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

 

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 15 nebo 18cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední a vyšší tuhost

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace

Počet zón:
7

Jádro matrace:
studená pěna

Ložná plocha:
latex a hybridní pěna

Nosnost matrace:
do 125 kg

Potah na matraci:
Thermo - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C

Testování matrace:
50.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na laťkový, lamelový i polohovací rošt

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 3 roky

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?