Matrace Spirit Superior Nucleus

Matrace vyšší střední až vyšší tuhosti inspirovaná lidskou buňkou přináší maximální pohodlí pro Váš nerušený spánek. Unikátně segmentované ložné plochy nabízí variabilitu celkem tří různých pocitů ležení. Nosnost až 200kg a záruka 10 let. DOPRODEJ posledního kusu v rozměru 90 x 200 cm ve výšce výška 30 cm v potahu 1/2 CORVUS AIR a 1/2 VOGUE

Zobrazit celý popis >>
nucleus potah gekon
EXTRA SLEVA 10% (kód: SPIRITCUREM)
Dárek polštář
Nosnost až 200kg
Doprava ZDARMA
Již od
16 990 
Celková cena 1 kusu 16 990 
K vyzkoušení na prodejnách Prodejna MAPEMI Šumperk, MAPEMI Frýdek-Místek
Této konfiguraci odpovídají 2 varianty
Pro možnost zakoupení vyberte nejprve konfiguraci produktu
bila
Záruka 10 let
K matraci polštář ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace Spirit Superior Nucleus

Matrace vyšší střední až vyšší tuhosti inspirovaná lidskou buňkou přináší maximální pohodlí pro Váš nerušený spánek. Unikátně segmentované ložné plochy nabízí variabilitu celkem tří různých pocitů ležení. Nosnost až 200kg a záruka 10 let.

  • Nucleus si poradí s váhovými kategoriemi 50–200 kg - nabízí 3 různé lehací pocity díky tuhé a poddajné straně.

  • Jednu ložnou plochu tvoří hybridní pěna vyšší střední tuhosti se dvěma různými ramenními zónami.

  • Ramenní zóna Air z téměř bezkonkurenční a extrémně odolné pěny XDura citlivě kopíruje tělo a zajišťuje vysokou termoregulaci.

  • Ramenní zónu Air Memory představuje jedinečný vzdušný modul DNA Nucleo z paměťové pěny (Visco Aloe), který navozuje „beztížný“ stav.

  • Oporou matrace je třístupňová základna složená z jedné vrstvy super elastické hybridní pěny střední tuhosti vyrovnávající tlak v ploše matrace, vrstvy studené pěny tvarované do ergonomické vrstvy SpineProtector pro ochranu páteře a spodní vrstvy tuhé a vysoce pružné studené pěny.

 

Potah

Dvoudílný potah Gekon/Vogue ve spojení s matracemi vrcholné modelové řady

Spirit Superior Vám přinese tolik potřebný pocit komfortu a pohody, jež je nedílnou součástí kvalitního spánku. Potah je opatřen zipem a jeho praktické dvoudílné provedení Vám umožní jednoduchou manipulaci a praní pro snadnou údržbu Vašeho lůžka. Termoregulační 3D ventilace podporuje nezbytnou vzdušnost lůžka, odvod vlhkosti a celkově zdravé a příjemné spánkové klima. 

Gekon

Prvotřídní potah Gekon si oblíbíte nejen proto, že je hebký, nadýchaný a velice příjemný na dotek, ale hlavně vysoce funkční. Název byl záměrně inspirovaný přírodou. 

Složení: 63 % polyester, 36 % tencel, 1 % elastan.

gekon

Vogue

Vogue je atraktivní, funkční, pratelný a velice příjemný na dotek. Oproti jiným látkám, často používaným k výrobě potahů, disponuje velmi vysokou gramáží látky (568 g/m2) a ve spojení s jejím složením tak nabízí skvělé vlastnosti, které zaručují velkou odolnost i dostatečnou hygienu.

Složení: 70 % polyester, 30 % viscose

vogue

 

Vrstvy 

Hybridní pěna 45 kg/m3 (8 cm) spojuje výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a visco pěny (přizpůsobivost).

Ramenní zóna AIR z pěny XDura, která v odolnosti, pružnosti, ergonomii a vzdušnosti překonává všechny dosud známé materiály.

Ramenní zóna AIR Memory - rozložení hmotnosti těla a omezení tlaku je díky tvaru paměťových buněk (DNA Nucleo) skutečně dokonalé. Paměťové buňky jsou na víc vzdušné.

Hybridní pěna 50 kg/m3 (6,5 cm) spojuje výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a visco pěny (přizpůsobivost).

Studená pěna HR střední tuhosti 50 kg/m3 (6/11 cm dle celkové výšky matrace) - celoplošný anatomický systém SpineProtector pro ochranu páteře

Studená pěna HR vyšší střední tuhosti 45 kg/m3 (8 cm) s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností.

Ramenní a pánevní moduly pro optimální polohu páteře zejména při spánku na boku.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 10 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

logosleeplab 

 

parametry

Parametry

Výška matrace:
25 nebo 30cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední až vyšší tuhost

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace

Počet zón:

Nosnost matrace:
do 200 kg

Potah na matraci:
GEKON & VOGUE - 1/2 GEKON ; 2/2 VOGUE v šedém designu obsahuje 36% přírodních vláken Tencel,

Testování matrace:
200.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový/polohovatelný rošt

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 10 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?