(5×)

Matrace Spirit Superior Triumph

Matrace střední tuhosti s výjimečnou odrazovou pružností je opatřena vrstvou exkluzivní pěny XDura, která zaručuje nezničitelnou pružnost, poddajnost a extra termoregulaci. Unikátní pěna s otevřenou strukturou zajistí nadstandardní průtok vzduchu pro spánek bez pocení. Záruka 10 let.

Zobrazit celý popis >>
triumph potah gekon
EXTRA SLEVA 10% (kód: SPIRITCUREM)
Dárek polštář
Doprava ZDARMA
16 990 
Celková cena 1 kusu 16 990 
K vyzkoušení na prodejně MAPEMI Frýdek-Místek
Varianta: 90 x 200 cm, Výška 25 cm
+
bila
Záruka 10 let
K matraci polštář ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace Spirit Superior Triumph

Matrace střední tuhosti s výjimečnou odrazovou pružností je opatřena vrstvou exkluzivní pěny XDura, která zaručuje nezničitelnou pružnost, poddajnost a extra termoregulaci. Unikátní pěna s otevřenou strukturou zajistí nadstandardní průtok vzduchu pro spánek bez pocení. Záruka 10 let.

  • Dokonale promyšlená třístupňová konstrukce se skládá z vybraných nejmodernějších pěn velmi vysoké objemové hmotnosti s nejvyšší možnou propustností vlhkosti.

  • Vrchní vrstvou je dokonale kopírující, prodyšná, prakticky nezničitelná a vysoce termoregulační pěna XDura.

  • Následuje super-elastická hybridní pěna střední tuhosti, která vyrovnává tlak po celé ložné ploše.

  • Její součástí je anatomický systém SpineProtector, který se stará o Váš pohodový spánek pomocí speciálního tvaru a umístění pěnových segmentů pro ramenní a pánevní zóny, kde citlivě upravuje tuhost.

  • Důmyslnou základnu ze studené pěny zdokonalují funkční ramenní kolébky.

 

Potah

Dvoudílný potah Gekon/Vogue ve spojení s matracemi vrcholné modelové řady

Spirit Superior Vám přinese tolik potřebný pocit komfortu a pohody, jež je nedílnou součástí kvalitního spánku. Potah je opatřen zipem a jeho praktické dvoudílné provedení Vám umožní jednoduchou manipulaci a praní pro snadnou údržbu Vašeho lůžka. Termoregulační 3D ventilace podporuje nezbytnou vzdušnost lůžka, odvod vlhkosti a celkově zdravé a příjemné spánkové klima. 

Gekon

Prvotřídní potah Gekon si oblíbíte nejen proto, že je hebký, nadýchaný a velice příjemný na dotek, ale hlavně vysoce funkční. Název byl záměrně inspirovaný přírodou. 

Složení: 63 % polyester, 36 % tencel, 1 % elastan.

gekon

Vogue

Vogue je atraktivní, funkční, pratelný a velice příjemný na dotek. Oproti jiným látkám, často používaným k výrobě potahů, disponuje velmi vysokou gramáží látky (568 g/m2) a ve spojení s jejím složením tak nabízí skvělé vlastnosti, které zaručují velkou odolnost i dostatečnou hygienu.

Složení: 70 % polyester, 30 % viscose

vogue

 

Vrstvy 

XDura 60 kg/m3 (7 cm) vysokoobjemová dokonale kopírující a prodyšná, prakticky nezničitelná pěna s termoregulační funkcí.

Hybridní pěna 50 kg/m3 (16 cm) spojuje výhody studené pěny (vzdušnost, pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a visco pěny (přizpůsobivost).

Anatomický systém Spine Protector je uložen v hybridní vrstvě (dokonalá podpora těla ve všech polohách).

Studená pěna HR (8 cm dle celkové výšky matrace) s jedinečným poměrem mezi hustotou a odrazovou pružností.

Ramenní moduly pro optimální polohu páteře a uvolnění ramen zejména při spánku na boku.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 10 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

logosleeplab 

 

Videoprohlídka

parametry

Parametry

Výška matrace:
22, 25 a 30cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední tuhost

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením matrace

Počet zón:

Nosnost matrace:
do 150 kg

Potah na matraci:
Corvus Air - 1/2 CORVUS AIR ; 2/2 VOGUE v šedém designu nebo GEKON & VOGUE - 1/2 GEKON ; 2/2 VOGUE v šedém designu obsahuje 36% přírodních vláken Tencel,

Testování matrace:
200.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Výroba matrace na míru:
ano

Vhodné uložení matrace:
na lamelový i polohovací rošt

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 10 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?