Matrace Super Fox Blue PU

Matrace Super Fox Blue pro domácí pečovatelství. Zdravotnická antidekubitní matrace I. třídy s voděnepropustným, paropropustným pratelným a omyvatelným snímatelným potahem. Kombinuje výhody profesionálních matrací pro pečovatelství s výhodami oblíbených matrací Super Fox.

Zobrazit celý popis >>
carbon_sam
super fox blue pu
Anatomický polštář ZDARMA
Pro domácí péči
Doprava ZDARMA
Již od
13 990 
Celková cena 1 kusu 13 990 
K vyzkoušení na prodejnách Prodejna MAPEMI Šumperk, MAPEMI Frýdek-Místek
Této konfiguraci odpovídají 4 varianty
Pro možnost zakoupení vyberte nejprve konfiguraci produktu
K matraci polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace Super Fox BLUE PU

Špičkové materiály - to je řada matrací Super Fox. Tento model je nejprodávanější matrací z paměťové pěny od českého výrobce Tropico.

  • Pružná verze BLUE - pro nižší riziko vzniku dekubitů (proleženin), třída II., Norton 25-21. Vhodnější pro těžší pacienty. Velmi prodyšná.
  • Vybírat můžete ze 2 profilací: rovná Classic nebo masážní profilace Wellness.
  • Modrá hybridní pěna (měkčí strana) kombinuje výhody studené pěny (pružnost, vzdušnost) a latexu (termoregulace, odolnost).
  • Pod modrou hybridní pěnou se nachází studená pěna, která ložnou plochu ještě více stabilizuje. Tato pěna vyniká svou odolností.
  • Pokud matraci otočíte na světlejší, tvrdší stranu, získáte ložnou plochu ze studené, prodyšné pěny s profilací cubecare, která byla vyvinuta pro zdravotní matrace. Skládá se z kostek, kdy každá kostka reaguje samostatně a pomáhá tak předcházet přeležení. Matrace obsahuje i speciální ramenní kolébky, díky nim se matrace lépe přizpůsobí v oblasti ramen a zpevněnou pánevní zónu pro dostatečnou oporu v oblasti pánve.
  • ZPEVNĚNÝ BOK/BOKY - za příplatek můžete mít se zpevněným 1 nebo oběma boky (opora při vstávání)
  • Snímatelný a pratelný potah PU - Speciální profesionální potah PU. Neprošitý, hladký, omyvatelný, pratelný na vyvářku (95 °C). Nepropustný pro tekutiny, propustný pro vodní páry (umožňuje matraci dýchat). Je opatřen třístranným zipem s ochrannou okapničkou (légou) pro zamezení zatečení tekutin v oblasti zipu.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 6 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

Videoprohlídka

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 24 cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední a tvrdší matrace - strana soft a strana hard

Partnerská matrace:
Ano - s volbou tuhosti pouhým otočením

Zóny matrace:
sedmizónová matrace

Jádro matrace:
studená pěna

Ložná plocha:
4cm hybridní pružné pěny, druhá strana studená pěna

Nosnost matrace:
do 135 kg

Potah na matraci:
Speciální profesionální potah PU. Neprošitý, hladký, omyvatelný, pratelný na vyvářku (95 °C).

Testování matrace:
100.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový/polohovatelný rošt 

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 6 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?