Matrace Top Spring 23cm

Vzdušná pružinová taštičková matrace opatřená vysoce kvalitní studenou pěnou s nejnovější technologií "ŘEŠETO" pro ještě větší vzdušnost matrace.

Zobrazit celý popis >>
TopSpring_prurez_CZ
Nosnost až 150kg
Doprava ZDARMA

Popis matrace

Vzdušná pružinová taštičková matrace opatřená vysoce kvalitní studenou pěnou s nejnovější technologií "ŘEŠETO" pro ještě větší vzdušnost matrace.

  • Jádro matrace tvoří taštičkové pružiny.
  • Matrace je z obou stran opatřená vysoce kvalitní studenou pěnou ULTRA FRESH, která dokáže eliminovat výskyt roztočů a má vynikající odolnost proti vzniku hub a plísní.
  • Pro dokonalou vzdušnost jsou pěny opatřeny otvory nejnovější technologií „ŘEŠETO”. Matrace je vhodná pro vyšší váhové zatížení při zachování maximálního komfortu a dokonalé relaxace.
  • Snímatelní pratelný potah BIORYTMUS obsahuje přírodní minerály, které působí blahodárně na organismus, mají omlazující schopnosti a snižují hladinu stresu. Potah BIORYTMUS je vhodný pro alergiky.

Záruka na matraci je 4 roky. 

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 23cm včetně potahu

Tuhost matrace:
spíš tvrdší matrace

Počet zón:
7

Jádro matrace:
taštičkové pružiny

Ložná plocha:
Studená pěna opatřena otvory pro vyšší vzdušnost - "technologie ŘEŠETO"

Nosnost matrace:
do 150 kg

Potah na matraci:
Biorytmus  - snímatelný, pratelný na 60°C

Výrobce matrace:
D.P.V. - Český výrobek

Výroba matrace na míru:
ano

Vhodné uložení matrace:
na lamelový rošt i pevnou desku s odvětráním

Standardní záruka:
4 roky

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
Blanka Hostačná
7.5.2023 14:45

Dobrý den, záleží na tom, jakou tuhost preferujete, to že má matrace nosnost 150kg neznamená, že nemůže vyhovot člověku, který váží výrazně méně.

Odpovědět
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?