Anatomické polštáře uloží vaši krční páteř do optimální polohy

Budíte se s přeleženým krkem, bolestmi hlavy, šíje či zad? Nesahejte po farmaceutických výrobcích, většinou mají mnoho nežádoucích účinků a při dlouhodobém užívání mohou způsobit závislost.

Lepší řešení je teplý obklad, ale kýžený účinek se dostaví až po chvíli. Pomůže i jemná masáž, avšak nemusíte mít při ruce někoho, kdo by vás namasíroval. Nejjednodušší a nejspolehlivější metodou, jak se vyvarovat bolestem spojených s krční páteří, je pořídit si anatomický polštář.

Jak anatomické polštáře pomáhají?

Anatomické polštáře poskytují optimální podmínky pro správné uložení krční páteře při spánku, proto jsou nazývány také jako „zdravotní“ polštáře. Přirozenou oporu poskytují díky svému funkčnímu anatomickému tvaru a materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. V naší nabídce naleznete polštáře z líné (viscoelastické) pěny, která se dokáže lidskému tělu přizpůsobit v závislosti na tlaku a absorbovaném teple. Tím dokonale uvolní krční svalstvo, a výsledkem je zdravý a komfortní spánek bez nepříjemných bolestí šíje, hlavy a horních končetin.

Funkčnost anatomických polštářů ovlivňuje materiál, ze kterého jsou vyrobeny, tvar, výška, šířka, tuhost. Můžete si vybrat přesně takový, který bude vyhovovat vašim představám.

Anatomický polštář TOM

Trpíte-li alergiemi, je pro vás anatomický polštář Tom ten pravý. Díky materiálu, který byl použit na jeho výrobu (visco-latexová pěna) poskytuje vynikající ortopedické vlastnosti. Jeho jednoduchý tvar podobný běžnému polštáři vám bude vyhovovat při jakékoliv poloze spánku. Můžete ho využít nejen při spaní, ale také jako oporu zad při zdlouhavé práci na počítači nebo sledování napínavého filmu v televizi.