Chybí vaší ložnici luxus a exkluzivita? Pořiďte si kontinentální postel

Obdivujete v amerických filmech přepychové vysoké postele, a marně sníte o tom, že ji máte doma? Proměňte vaše sny ve skutečnost, a učiňte z vaší ložnice místo pohodlí a elegance - seznamte se s „kontinentální postelí“.

Kontinentální postele jsou světovým trendem

Kontinentální postele najdete téměř ve všech čtyř- a více hvězdičkových hotelích po celém světě, jsou známkou exkluzivity a okázalého luxusu. Proč jsou tak vyhledávané? Je to především díky ideálnímu spojení několika různých vrstev a velké výšky ložné plochy, která je pro tento typ postelí typická (v naší nabídce najdete kontinentální postel Tropico s výškou 62 cm!). Přidáme-li k tomu designově propracované čelo, jen těžko někdo odolá.

Co je uvnitř?

V podstatě se dá říct, že kontinentální postel je složena ze 3 matrací:

  • Na masivním dřevěném rámu s vyztuženou konstrukcí leží základní pružinová matrace systému Bonell. Rovnoměrně rozkládá tlak, je pevná, tuhá a odolná.
  • Na této matraci leží nosná matrace, vyrobená z taštičkových pružin. Je vybavena 7 anatomickými zónami, díky kterým poskytuje vynikající ortopedické vlastnosti.
  • Vrchní vrstvu tvoří tzv. topper (krycí matrace) z visco pěny s paměťovým efektem a pružné flexi pěny. Je opatřen snímatelným a pratelným potahem, který udržuje postel čistou.

Vyberte si, jak bude vypadat „ta vaše“ kontinentální postel

Spodní dvě matrace včetně čela postele jsou opatřeny houževnatým čalouněním, které dokonale izoluje a chrání konstrukci lůžka. Zároveň určuje vzhled postele a udává styl ložnice. Konečnou podobu kontinentálních postelí

Tropico, které vám nabízíme, si můžete zvolit sami:

  • vyberete si potahovou látku (můžete vybírat ze světlé Papyrus, tmavě hnědé Anthracite a béžové Camel),
  • zvolíte designové zpracování čela (robustní, ale přitom decentní čelo Hills moderního střihu, strohé, avšak nadčasové čelo Cube nebo klasické majestátní čelo City s prošitím)
  • určíte, jestli chcete nohy bukové (Family buk) nebo dubové (Original buk, Select buk).

Chybí-li vám prostor pro odkládání oblečení či ukládání ložního prádla, pořiďte si ve stejném designovém provedení praktický doplněk – otoman, a dovedete vaši ložnici k dokonalosti.

Co za to?

Možná si říkáte, že tak luxusní postel bude určitě za „nekřesťanské peníze“. V našem e-shopu ji pořídíte za necelých 30 tis. korun. Vezmete-li v úvahu, že investujete nemalé úspory nejdříve do postele, do dvou roštů a dvou matrací, často je celková částka daleko. Kontinentální postel Tropico je vyrobena osvědčenou švédskou technologií z prvotřídních materiálů. Je tak pohodlná, že ani choulostivá princezna by zrnko hrášku neucítila. Proč si tedy také nedopřát luxusní pohádkový spánek na komfortní posteli s nadčasovým vzhledem…