Lednový výprodej: Prospěte se v novém roce ke zdraví!

Novoroční předsevzetí se často týkají zdravého životního stylu. K tomu ale nepatří jen pravidelné cvičení a úprava jídelníčku, ale především kvalitní spánek. A vy si ho teď můžete dopřát na matracích, které jsme zlevnili až o 50 %.

Aby mělo tělo energii na cvičení a denní povinnosti, potřebuje kromě vyvážené stravy také dostatek spánku. Nedostatek nebo nekvalitní spánek s sebou přináší mnoho negativních jevů, mezi které patří například zvýšení krevního tlaku, psychická nepohoda a menší výkonnost.

Základní pravidla kvalitního spánku jsou dobře známá, neuškodí si je ale v novém roce připomenout:

  • pravidelný režim
  • minimálně 6 hodin spánku
  • spánek v dobře vyvětrané místnosti s vypnutým topením
  • dobré zatemnění ložnice
  • co největší klid během spánku

Bez pořádné matrace je bohužel veškerá snaha o kvalitní spánek marná. Pokud je páteř celou noc ve špatné poloze, vede to ke stlačení obratlů. Dříve nebo později se to nutně projeví bolestí zad. Neustálé převalování a ranní ztuhlost také není nic příjemného.

Využijte lednových slev a začněte zdravě spát

Leden byl u nás vhodný čas pro nákup nové matrace. Měli jsme totiž výprodej matrací se slevou až 50 %. Nezoufejte, že už výprodej skončil, určitě se nebyl poslední. Sledujte sekci aktualit, kde se o aktuálně probíhajících akcích dozvíte více.

Kromě mimořádných výprodejů stále platí akce 1+1, kdy k jedné matraci dostanete další jako bonus a obě vám dovezeme zdarma. Podívejte se na kompletní nabídku matrací v akci.