Město a spánek

Když ráno otevřete okno a zavoní čerstvý vzduch lesa, je to většinou na dovolené. Ne každému se poštěstí žít v přírodě a nebo prostě máte život ve městě rádi? Tím spíše je třeba zařídit ložnici tak, aby byl spánek posílením a příjemnou relaxací do nového dne.

Město a spánek

Můžeme Vám s tím pomoci. Již v mnoha městech máme specializované spánkové studio, kde se můžete bez obav přijít poradit nejen jak vybírat matraci, ale i jakou postel zvolit do bytu či domu, případně do letního bytu na chatu nebo chalupu, jaké lůžkoviny Vám budou nejvíce vyhovovat a jaké povlečení Vám bude dělat radost.

Matrace Šumperk - naše prodejna v Šumperku Vám poskytne dostatečný prostor a klid pro vyzkoušení vhodné matrace a výběr vybavení ložnice nebo dětského pokoje. Široký sortiment luxusních matrací CUREM uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Stoupající oblibě se těší taštičkové - pružinové matrace, matrace pěnové a latexové jsou stálicemi v sortimentu. 

Matrace Frýdek-Místek - Naše spánkové studio ve Frýdku-Místku je umístěno v nákupním centru OC Frýdy. Kromě matrací a postelí si můžete vybrat například z široké nabídky lůžkovin a povlečení.