(4×)

Matrace Klára 18cm

Špičková celolatexová matrace střední tuhosti. Záruka 5 let.

Zobrazit celý popis >>
bulanek
Matrace Klára Tropico
Dárek polštář
Doprava ZDARMA
11 540 
8 490 
Celková cena 1 kusu 8 490 
K vyzkoušení na prodejně Prodejna MAPEMI Šumperk
+
K matraci polštář ZDARMA
Doprava ZDARMA
Certifikovaný ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK

Popis matrace Klára Tropico

Špičková celolatexová matrace střední tuhosti. Záruka 5 let.

  • Matrace je vyrobená z latexu - monobloku - pružný, takřka nezničitelný latex je vyroben z 1 kusu s použitím přírodních surovin.

  • Ortopedické 5- zónové (anatomické) jádro s vysokou objemovou hmotností 60 kg/m3 s vyztuženou pánevní zónou. Dokonalé pohodlí, vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti a kopírování křivek těla.

  • ANTIBAKTERIÁLNÍ PRATELNÝ POTAH S PŘÍRODNÍMI VLÁKNY A OMEZENÍM POCENÍ: Vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel® / viskóza s povrchovou úpravou Aegis™ - antibakteriální a protiroztočové vlastnosti (zamezuje tvorbě živného prostředí pro roztoče) a je prevencí vzniku plísní (ani ti, kteří se více potí, nemusí mít strach). Potah Aegis předurčuje matraci jako nejlepší volbu pro alergiky a astmatiky. Prošívaný klimatizačními vrstvami dutých vláken, dvojdílný, pratelný (60 °C).

  • ŠETRNOST A POHODLÍ: Ramenní zóny (změkčující profilace) uvolňují rameno při spánku na boku a šetrně tak pečují o ramenní klouby, čímž napomáhají zamezit „přeležení ramene“. Profilace zároveň funguje jako II. provzdušňovací stupeň již tak prodyšné matrace.

  •  Nejlepší volba pro polohovací rošty, jádro monoblok z 1 kusu. Mechanicky testováno, zdravotně nezávadné materiály. Ergonomicky testováno. Termoregulace, bez lepidel.

  • Oblíbená česká matrace Tropico s lety prověřenou konstrukcí. 15 let úspěšně na trhu.

Na jádro matrace je výrobcem poskytována zdarma prodloužená záruka 5 let. Po zakoupení matrace je nutné matraci do 10 dnů od nákupu registrovat v online formuláři na adrese: zaruka.matracetropico.cz.  

 

parametry

Parametry

Výška matrace:
cca 18cm včetně potahu

Tuhost matrace:
střední tuhost

Počet zón:
5

Jádro matrace:
Latex monoblok

Ložná plocha:
Latex monoblok

Nosnost matrace:
do 130 kg

Potah na matraci:
Aegis - snímatelný, dělitelný na dvě části a pratelný na 60°C

Testování matrace:
80.000 mechanických zátěžových testů

Výrobce matrace:
Matrace Tropico

Vhodné uložení matrace:
na lamelový i polohovací rošt

Standardní záruka:
2 roky

Prodloužená záruka:
při registraci 5 let

Máte otázky k danému produktu?

Zeptejte se v diskuzi
Položit otázku
matrace

Jak vybrat matraci, kterou budete milovat?

Fyzické i psychické síly člověka se regenerují a tělo čerpá energii pro další den. Kvalitu spánku ovlivňuje mnoho faktorů, pozitivní vliv má zejména vhodná matrace (rošt a anatomický polštář). Jak se ale orientovat v současné nabídce matrací? Zákazník je zahlcen informacemi z médií, těžko se orientuje se v nabídce většiny výrobců/prodejců, je podrobně obeznámen technickými parametry jednotlivých materiálů, ale když se má rozhodnout, kterou matraci vybrat, je často bezradný. Jak tedy vhodnou matraci vybrat?